خرید ضایعات مس

مس فلزی مهم و کاربردی است که دارای کاربرد های بسیار زیادی می باشد. ظروف مسی و یا هر وسیله دیگری در صورتی که از مس خالص ساخته شده باشند قطعا دارای قیمتی بسیار زیاد هستند. خرید ضایعات مسی یکی از کارهای پر در آمد است.

برای اطلاع از قیمت خرید ضایعات مس در تهران ، کرج و تمام ایران می توانید با مرکز خرید ضایعات تماس برقرار کنید. این سایت دارای هدف یکپارچه سازی دپوی ضایعاتی شرکت ها، کارخانه ها و سازمان های حقیقی و حقوقی می باشد، همچنین قضد دارد تا بتواند با ایجاد شغل و اشتغال زایی و کارآفرنی افراد زیادی را مشغول به کار کند. از دیگر اهداف این شرکت می توان به سالم کردن محیط زیست اشاره نمود.

این شرکت خریدار کلیه تیوب های کهنه، ضایعات مس، ضایعات آهن قراضه، ضایعات فلزی، کفپوش هاس لاستیکی، نوار نقاله، کامپیوتر، خودروی فرسوده و ماشین های از رده خارج است. از دیگر کارهایی که این شرکت انجام می دهد می توان به این موارد اشاره کرد که مرکز خرید ضایعات خریدار انواع فلزات، سوله، کانکس و مخازن، اقلام و سازه های فلزی و  خریدار لوازم و اثاث اداری، کارگاهی و خانگی ( ضایعاتی، از رده خارج و سالم مازاد بر نیاز ) می باشد.

جهت کسب اطلاع از قیمت مس سوخته ،  قیمت ضایعات مس مخابراتی از طریق شماره تلفن های موجود در سایت با مرکز خرید ضایعات تماس  بگیرید .

فرم درخواست سریع خرید ضایعات

Call Now Button